Zasób 4
DSC_5769 copy (1)
O szkole

Historia szkoły

Założycielem Policealnej Szkoły Kosmetycznej jest mgr Aniela Goc.

Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego. Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej (2001) oraz Medalem Złotym za Długoletnią Służbę (2008). Zasłużony pedagog z wieloletnim doświadczeniem i bogatym dorobkiem zawodowym. Wysokiej klasy specjalista kosmetolog. W 2000 roku założyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Władze

mgr Justyna Jaśkowiak
Dyrektor szkoły

Jej celem jest kształcenie nowych pokoleń w zawodach Technik usług kosmetycznych oraz Podolog, przekazując im zarówno teoretyczną wiedzę, jak i praktyczne umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w tych dziedzinach. Jest osobą ambitną, zaangażowaną w rozwijanie programu nauczania oraz dbającą o to, aby szkoła była miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zdobywać potrzebną wiedzę.

0
Absolwentów Policealnego Studium Anieli Goc przez ponad 30 lat
0 %
Zajęć Praktycznych

Zapewniamy najwyższy standard nauczania. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach wykładowych i ćwiczeniowych. Posiadamy pracownie kosmetyki oraz fizykoterapii oraz bibliotekę z bogatym zbiorem fachowej literatury.

 

5/5
0
LAT DOŚWIADCZENIA

Istniejemy na rynku od 1991 r.
Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc posiada uprawnienia szkoły publicznej z prawem do przeprowadzania egzaminu zawodowego.

Poza regularnym tokiem nauczania zapewniamy możliwość udziału w licznych pokazach i szkoleniach polskich i zagranicznych firm kosmetycznych będących okazją do otrzymywania certyfikatów.

Adres
ul. Brzeźnicka 3
60-133 Poznań
Social Media
Kontakt
sekretariat@studium-kosmetyczne.pl
tel.: (61) 655-85-72
fax: (61) 655-85-70