Poznaj

nasz Zespół

DSC_5769 copy (1)
O szkole

Historia szkoły

Założycielem i właścicielem Policealnego Studium Kosmetycznego jest mgr Aniela Goc.

Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego. Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej (2001) oraz Medalem Złotym za Długoletnią Służbę (2008). Zasłużony pedagog z wieloletnim doświadczeniem i bogatym dorobkiem zawodowym. Wysokiej klasy specjalista kosmetolog. W 2000 roku założyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, w której pełni funkcję Kanclerza.

Zapewniamy najwyższy standard nauczania. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną i odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach wykładowych i ćwiczeniowych. Posiadamy pracownie kosmetyki oraz fizykoterapii oraz bibliotekę z bogatym zbiorem fachowej literatury.


5/5
0
LAT DOŚWIADCZENIA

Istniejemy na rynku od 1991r. Założycielem Studium jest mgr Aniela Goc – Mistrz kosmetyki i prekursorka kształcenia kosmetyczek. Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc posiada uprawnienia szkoły publicznej z prawem do przeprowadzania egzaminu zawodowego.

Poza regularnym tokiem nauczania zapewniamy możliwość udziału w licznych pokazach i szkoleniach polskich i zagranicznych firm kosmetycznych będących okazją do otrzymywania certyfikatów.

0
Absolwentów Policealnego Studium Anieli Goc przez 30 lat
0 %
Zajęć Praktycznych

Władze

Katarzyna Kordus
Dyrektor Studium

Dr Katarzyna Kordus od ponad 18 lat nieustannie jest związana z edukacją akademicką. 

Adres
ul. Brzeźnicka 3
60-133 Poznań
Social Media
Kontakt
sekretariat@studium-kosmetyczne.pl
tel.: (61) 655-85-72
fax: (61) 655-85-70